Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

E rëndë në Tiranë, një burrë pëson infarkt teksa po ecte në rrugë (Pamjet)

Lajme të ngjashëm

Një person ka pësuar infarkt mesditën e sotme në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në një rrugë të populluar të kryeqytetit, ku burri ishte duke ecur me këmbë në momentin që nuk është ndjerë mirë dhe ka rënë në tokë.

Dëshmitarët thanë për Neësbomb.al se burri ndërroi jetë, megjithatë ende nuk ka një konfirmim zyrtar.

Paraprakisht dyshohet se shkak për përkeqësimin e shëndetit të tij është bërë edhe ekspozimi në temperaturat e larta.

Ambulanca dhe forcat e policisë mbërritën në vendngjarje pasi u njoftuan nga qytetarët dhe kryen transportin e tij drejt spitalit.

Më shumë