Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

E rëndë në Tiranë, një 37 vjeçar gjendet i vetëvarur në banesë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është raportuar ditën e sotme në Tiranë. Një 37 vjeçar është gjendur i vetëvarur në banesën e tij.

Shtetasi me iniciale A.D., 37 vjeç është gjetur i pajetë rreth orës 15:25, në rrugën “Besim Alla”.

“Rreth orës 15:25, në rrugën “Besim Alla” dyshohet se është vetëvarur në banesën e tij shtetasi A.D., rreth moshës 37 vjeç”, thuhet në njoftimin paraprak të policisë.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e ngjarjes së rëndë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img