Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022
spot_img

E RËNDË në Tiranë, nipi gjen gjyshërit pa jetë në banesë, njëri dyshohet se është vetëvrarë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një çift të moshuarish kanë ndërruar jetë.

Bëhet me dije se në vendin e quajtur “Nënstacioni I Selitës”, është marrë njoftim se nipi M. M., ka gjetur në banesë  pa shenja jete shtetasin S. M., 80 vjeç, dhe Arta Meçaj, 80 vjeç (gjyshërit).

albsig

spring

Dyshohet se një nga të moshuarit është vetëvarur ndërsa shtetasja Arta Meçaj, është gjetur pa ndjenja. Stafi i ambulancës ka konfirmuar se kanë ndërruar jetë të dy.

“Më datë 20.06.2022, në vendin e quajtur “Nënstacioni I Selitës”, është marrë njoftim se shtetasi M. M., ka gjetur në banesë  pa shenja jete shtetasin S. M., 80 vjeç, dhe A. M., 80 vjeç (gjyshërit).

Shtetasi S. M. dyshohet se është vetëvarur ndërsa shtetasja A. M., është gjetur pa ndjenja.

Stafi i ambulancës ka konfirmuar se kanë ndërruar jetë të dy.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes” njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img