Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E rëndë në Tiranë, ishte larguar nga shtëpia prej disa ditësh, 17-vjeçarja denoncon të riun: Më përdhunoi dhe më drogoi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cfeeb3359377e30cfec090ff144dfd70

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku një vajzë 17-vjeçe është përdhunuar dhe droguar nga një 26-vjeçar.

Bëhet me dije se vajza 17-vjeçe ishte larguar pa dijeni nga banesa e saj më 21 shkurt, ndërsa prindërit të shqetësuar kanë denoncuan në polici.

Por pas disa ditësh, 17-vjeçarja ishte kthyer në shtëpi dhe iu kishte treguar prindërve se çfarë iu kishte ndodhur, raporton gazetarja Dorjana Bezat.

Ajo ka rrëfyer se 26-vjeçari, O. Merko ka kryer marrëdhënie seksuale pa dëshirën me të dhe e ka detyruar atë që të përdorte heroinë dhe kanabis. Policia ka shpallur në kërkim 26-vjeçarin dhe po punohet për sqarimin e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img