Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

E RËNDË në Tiranë, gjendet një person i pajetë në rrugë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3ed3b77adde6fcf597640c8a8f6404c6

Një person është gjetur i pajetë në mes të rrugës në Tufinë.

Ende nuk bëhet me dije identiteti i tij, ndërkohë që policia është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

NJOFTIMI I POLICISË

Më datë 25.12.2020, rreth orës 14:16, në rrugën “Myslim Keta”, në një objekt është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhunë, një shtetas ende i paidentifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e shtetasit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img