Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

U gjet i pajetë nga familjarët në banesë, zbulohet identiteti i 43-vjeçarit në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person është gjetur i pajetë pasditen e kësaj të diele në një shtëpi në zonën e Ali Demit në kryeqytet.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se viktima është Ardit Sena, 43-vjeç , ndërkohë dyshohet se burri ka mbi një muaj brenda në banesë i pajetë.

albsig

spring

Trupi i pajetë i këtij shtetasi është gjetur nga familjarët.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj dhe për nxjerrjen e trupit nga banesa.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 19.06.2022, në rrugën “Sali Nivica”, në banesë, është gjetur nga të afërmit, pa shenja jete, shtetasi A. S., 43 vjeç, i cili jetonte i vetëm.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

foto nga vendi i ngjarjes

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img