Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
2.1kmh
75 %
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
12 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

E rëndë në Tiranë, gjendet i mbytur një i ri në liqenin e Farkës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në ngjarje e rëndë është regjistruar në liqenin e Farkës në Tiranë, ku është gjetur i pajetë një person.

Bëhet me dije se është gjetur i mbytur në liqenin e Farkës shtetasi shtetasi L. D., 30 vjeç, i cili dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

“Më datë 06.10.2022, në liqenin e Farkës, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, dyshohet i mbytur, shtetasi L. D., 30 vjeç, i cili dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes” njofton policia.

 

Më shumë
spot_img
spot_img