Hapësire reklamuese

Aktualitet

E rëndë në Tiranë, e moshuara bie nga lartësia dhe ndërron jetë

Shkruar nga Newsbomb
E rëndë në Tiranë, e moshuara bie nga lartësia dhe

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku një e moshuar  ka rënë nga lartësia dhe ka humbur jetën

Bëhet me dije se shtetasja S. P., 82 vjeçe, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar nga kati i dytë në katin e parë të banesës së saj.

“Më datë 01.12.2023, rreth orës 09:40, në Kashar, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar nga kati i dytë në katin e parë të banesës së saj, shtetasja S. P., 82 vjeçe, e cila si pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese