Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

E rëndë në Tiranë, 61 vjeçari gjendet i vetëvarur në ambientet e një kompanie

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 61 vjeçar është gjetur i vdekur në ambientet e një kompanie private në Tiranë. Kanë qenë kalimtarët që kanë konstatuar trupin e pajetë të shtetasit me inicialet Sh.B dhe menjëherë kanë njoftuar Policinë.

Megjithatë, nuk saktësohet nëse viktima ka qenë punonjës në subjektin privat me vendndodhje në rrugën dytësore Tiranë-Durrës, apo aty kishte shkuar për të kryer aktin vetëflijues.

“Më datë 09.12.2022, në rrugën dytësore Tiranë-Durrës, në godinën e një subjekti privat, është gjetur nga kalimtarët, i pajetë, dyshohet i vetëvarur, shtetasi Sh. B., 61 vjeç.  Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e Policisë së Tiranës.

Më shumë


spot_img

spot_img