Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
2.1kmh
75 %
Sht
22 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

E rëndë në Tiranë, 60 vjeçari vret veten me armë zjarri, familjarët e gjejnë pajetë në banesë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku një 60 vjeçar i ka dhënë fund jetës.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se shtetasi me ininciale B.Z, dyshohet se ka vrarë veten me armë zjarri.

albsig

Trupi i 60 vjeçarit është gjetur nha familjarët të cilët menjëherë lajmëruan policinë.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 05.08.2022, rreth orës 18:55, në rrugën “Agush Gjergjevica”, në banesë, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete, shtetasi B. Z., 60 vjeç, i cili dyshohet se ka vrarë veten me armë zjarri.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img