Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

E rëndë në Tiranë, 55 vjeçari bie në kontakt me rrymën elektrike, dërgohet me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 55 vjeçar ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në tarracën e banesës së tij në lagjen “5 Maji” në Tiranë.

Policia bën me dije se N.B është dërguar me urgjencë në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

albsig

spring

“Më datë 18.05.2022, në rrugën “5 Maji”, shtetasi N. B., 55 vjeç, në tarracën e banesës së tij, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img