Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

E rëndë në Tiranë, 51 vjeçari gjendet i pajetë në rrugë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 51 vjeçar është gjtur i pajetë në mbrëmjen e sotme në rrugën “Ali Shefqeti” në Tiranë.

Policia bën me dije se nga këqyrja paraprake në trupin e 51 vjeçarit F.K nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

“Më datë 22.04.2022, në rrugën “Ali Shefqeti”, ka ndërruar jetë shtetasi F. K., 51 vjeç.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes”, njofton policia.

Më shumë
spot_img
spot_img