Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

E RËNDË në Tiranë, 27-vjeçari vetëvritet me armë zjarri

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ce167fd42d2397e77e6a34985ed852e9

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku një 27-vjeçar i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike.

Rreth orës 13:30, në rrugën “Andon Zako Çajupi”, në banesë, në gjendje të rënduar psikologjike dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi M. M., 27 vjeç.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.

“Më datë 15.03.2021, rreth orës 13:30, në rrugën “Andon Zako Çajupi”, në banesë, në gjendje të rënduar psikologjike dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi M. M.,  27 vjeç.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes”, njoftimi i plotë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img