Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

E rëndë në Tiranë, 27-vjeçari rreh gruan dhe qëllon me thike tre herë kunatin (EMRAT)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Laprakë, Tiranë.

Bëhet me dije se një 27-vjeçar ka dhunuar bashkëshorten e tij dhe ka plagosur kunatin, për arsye ende të paqarta.

Petrit Avdillari 27-vjeç ka qëlluar tre herë me thikë kunatin e tij, Denis Ziu 29-vjeç, duke i shkaktuar edhe plagë të rënda.

Dhunë fizike dhe psikologjike ka përjetuar edhe bashkëshortja e Petrit Avdillarit, e cila ka marrë urdhër të menjëhershëm mbrojtje.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të bërë të mundur arrestimin e 27-vjeçarit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img