Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

E rëndë në Tiranë, 25-vjeçari i jep fund jetës, gjendet i varur në banesë nga i vëllai

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e7f5fa442b74e9872805be47552cd6d3

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 25-vjeçar ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Bëhet me dije se në rrugën “Halit Haxhia” në Babrru, është gjetur nga vëllai i tij, i vetëvarur në banesë shtetasi A.M., 25 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Sakaq, nuk dihet ende se çfarë e ka çuar të riun në një akt të tillë ekstrem.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Informacion paraprak

Me datë 30.11.2020, në rrugën “Halit Haxhia” në Babrru, është gjetur nga vëllai i tij, i vetëvarur në banesë shtetasi A.M., 25 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img