Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Delvina në zi, infeksioni në dhëmballë i pret jetën në mes 22-vjeçares (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 22-vjeçare nga Delvina humbi jetën sot në Tiranë, për arsye ende të paqarta plotësisht.

Mësohet se Evgjeni Baxho ka humbur jetën në kushte shtëpie, ku paraprakisht dyshohet se për shkak të një infeksioni në dhëmballë. Por mbetet autopsia ajo që do të përcaktojë shkaqet e vërteta të vdekjes së 22-vjeçares.

188218107 1223741138045841 9173037511884534571 n

Kjo ngjarje ka tronditur mbarë opinionin publik. Ikja e saj e parakohshme nga kjo botë ka lënë pas shumë dhimbje dhe lot në familje, tek miqtë dhe të afërmit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img