Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

E rëndë në Tepelenë, mbërrin i vdekur në spital një 10-vjeçar, dyshimet e para

spot_img

Lajme të ngjashëm

44fd901696e0087ddac67c491d94cee4

Mbërrin i pajetë një 10-vjeçar në spitalin e Tepelenës. Nga informacionet e para mësohet se i mituri ishte në gjendje gripale prej disa ditësh.

Ndërsa mëngjesin e sotëm rreth orës 05:00 ai është dërguar i pajetë në spital nga familjarët.

Sakaq, ditën e djeshme 10-vjeçari ishte dërguar për vizitë në spitalin e Tepelenës. Ndërsa mësohet se mjekët i kanë thënë prindërve se gjendja e tij ishte e rënduar dhe se duhet ta dërgonin për në spitalin e Gjirokastrës. Por këta të fundit e kanë çuar në shtëpi, pasi gjendja e tij u rëndua ata e dërguan sërish mëngjesin e sotëm në spitalin e Tepelenës, por ishte shumë vonë për 10-vjeçarin.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img