Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

E rëndë në Shkodër: Xhaxhai vret aksidentalisht me çifte nipin 12-vjeçar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër, ku ka humbur jetën një 12-vjeçar.

Sipas informacioneve paraprake, ngjarja e rëndë ka ndodhur në Dajç, ku dyshohet se xhaxhai ka qëlluar aksidentalisht nipin e tij duke i shkaktuar vdekjen.

Forca të policisë kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Vijon…

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img