Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

E rëndë në Shkodër, Policia gjen të vdekur një 29 vjeçar (DYSHIMET E PARA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 29 vjeçar është gjetur i vdekur nga Policia në Shkodër. Mësohet se i riu ka ndërruar jetë prej ditësh në një shtëpi të braktisur.

Referuar njoftimit zyrtar të Policisë së Shkodrës, bëhet me dije se i riu me inicialet A.D ka vdekur si pasojë e overdozës.

“Më datë 13.06.2021,  rreth orës 20:20, në një banesë dykatëshe të pabanuar  në lagjen “Ahmet Haxhija”, Shkodër, është gjetur pa shenja jete  shtetasi A. D. 29 vjeç.

Nga veprimet e para hetimore të kryera nga grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë, dyshohet se ky shtetas ka humbur jetën disa ditë më parë si pasojë  e perdorimit të tepërt të lëndëve narkotike”, thuhet në njoftimin e Policisë së Shkodrës.

Nga Policia dhe grupi hetimor, vijon puna për sqarimin e  plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img