Tirana
broken clouds
17.3 ° C
17.3 °
17.3 °
70 %
3.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

E rëndë në Shkodër, gjendet një grua e vdekur, me plagë të shkaktuara nga ‘mjet prerës’

spot_img

Lajme të ngjashëm

Trupi i pajetë i një gruaje është gjetur pasditen e sotme në Shkodër. Identiteti i saj nuk bëhet ende me dije.

Paraprakisht, mësohet se gruaja është gjetur me plagë të shumta të shkaktuara nga një mjet prerës. Nuk dihet nëse kemi të bëjmë me vrasje apo vetëvrasje.

Grupi i hetimit ndodhet në vendngjarje

Trupi i gruas është gjetur brenda në shtëpinë e saj. Policia ka rrethuar zonën dhe po merr në pyetje familjarët dhe të afërmit e viktimës. Dyshohet se ajo vuante nga problme të shëndetit mendor.

Screenshot 9 8
Pamje nga vendngjarja
Screenshot 8 6
Pamje nga vendngjarja

Shkodër/Informacion paraprak

Më datë 15.04.2021, rreth orës 14:20, në lagjen “Fahri Ramadani”, Shkodër, në banesë, është gjetur pa shenje jete shtetasja R. E., 40 vjeçe. Nga këqyrja paraprake e trupit janë konstatuar dëmtime të shkaktuara nga mjet prerës, ku paraprakisht dyshohet për vetëvrasje.

Trupi i viktimës është transportuar në morg, për ekspertizë të specializuar mjeko-ligjore.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img