Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

E rëndë në Shkodër, gjendet i pajetë një burrë

Lajme të ngjashëm

Një person i pajetë është gjetur ditën e sotme në Shkodër në fshatin Vukatan .

Bëhet me dije se personi që është gjetur i pajetë është rreth 61-vjeç, por që ende nuk dihet identiteti i tij, apo rrethanat në të cilën personi ka humbur jetën.

Mësohet se 61-vjeçari është gjetur i pajetë anës rrugës, teksa ka qenë duke lëvizur me bicikletën e tij. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje dhe zbardhjen e shkakut që i ka shkaktuar vdekjen 61-vjeçarit.

Më shumë