Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E RËNDË në Shkodër, 67 vjeçarit i bie në kokë pllaka e gurit që po transportonte për në varreza, humb jetën në vend (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vaun e Dejës pasditen e sotme, ku 67 vjeçari N.Th ka humbur jetën pasi i ka rënë në kokë plaka e gurit që po transportonte drejt varrezave katolike të fshatit Shkjezë.

Sipas policisë, dyshohet se 67 vjeçari Nikë Therçaj është penguar gjatë transportimit të gurit dhe goditja në kokë ka qenë fatale për të.

“Më datë 07.06.2021, rreth orës 17.00, shtetasi N.Th, 67 vjeç, duke transportuar një pllakë guri për në varrezat katolike të fshatit Shkjezë, Bushat, Vau i Dejes, dyshohet se aksidentalisht është penguar duke i rënë pllaka e mermerit në kokë dhe për pasojë shtetasi N.Th ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë  po vijon punën për sqarimin e  plotë të rrethanave të ngjarje”, njofton policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img