Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

E rëndë në Shkodër, 48 vjeçari vetëvritet me armë gjahu në shtëpi

Lajme të ngjashëm

Një 48 vjeçar i ka dhënë fund jetës mesditën e kësaj të premteje në shtëpinë e tij në Shkodër. Policia njofton se shtetasi me inicialet A.Xh është vetëvrarë me armë gjahu.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

“Rreth orës 13:20, në lagjen “Naim Gjylbegu”, Shkodër, dyshohet se është vetëvrarë më armë gjahu, në banesën e tij, shtetasi A. Xh., 48 vjeç. Arma e gjahut është sekuestruar në cilësinë e provës materiale”, thuhet në njoftimin e Policisë së Shkodrës.


Më shumë