Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
spot_img

E rëndë në SHBA, viten 5 persona, mes tyre dy fëmijë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në SHBA në Karolinën e Veriut, ku kanë mbetur të vdekur 5 persona, mes tyre 2 fëmijë në një shtëpi në Rock Hill.

Mediat e huaja bëjnë me dije se viktimat janë gjyqërit dhe nipërit që ishin në një shtëpi.

Viktimat u identifikuan si: Doktor Robert Lesslie, 70 vjeç,  gruaja e tij, Barbara Lesslie, 69 vjeç, nipërit e mbesat e tyre, 9-vjeçari Adah Lesslie dhe 5-vjeçari Noah Lesslie; dhe James Lewis, 39, i cili po punonte në shtëpi në kohën kur u qëllua, thanë autoritetet.

E gjitha po hetohet si vrasje, por ende nuk ka një autor të dyshuar apo dyshime në lidhje me ngjarjen e rëndë. Policia po punon për zbardhjen e plotë.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img