Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E rëndë në SHBA, plumbi qorr vret gruan shtatzënë brenda në shtëpi, shpëton fëmija

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Teksas të SHBA-ve, ku një gruaja shtatzënë ka humbur jetën nga një plumb qorr.

Mediat amerikane bëjnë me dije se ngjarja ndodhi në Baytown, Texas, ndërsa gruaja shtatzënë ndodhej në apartamentin e saj.

Policia tha se 23-vjeçarja ndodhej në banesë kur plumbi hyri nga dritarja dhe e qëlloi në kokë. Ajo u dërgua me urgjencë në spital por nuk mundi t’i mbijetonte plagës së rëndë.

Mjekët thanë se fëmija lindi me sukses, por është e paqartë se në cilin muaj ishte dhe si është gjendja aktuale.

Pas një hetimi paraprak nga policia, rezultoi një 20-vjeçar u qëllua pas shpine me armë zjarri nga një makinë në lëvizje. Fatkeqësisht një nga plumbat i mori jetën vajzës shtatzënë që ndodhej në shtëpi.

Policia në Teksas ka vendosur një shumë të konsiderueshme parash për këdo që jep informacion.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img