Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

E rëndë në SHBA, gruaja 28-vjeçare vret burrin teksa ishte “live” në “Facebook” (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka nodhur në në Mississippi të SHBA, ku një grua 28-vjeçare Kadeja Michelle Broën ka vrarë bashkëshortin e saj Jeremy Broën.

Gruaja ka vrarë burrin gjatë kohës që ishte “live” në facebook, ndërsa pamjet u ënë virale menjëherë.

Në video fillimisht shihet 28-vjeçarja duke debatuar me burrin e saj për faktin se ai nuk është kurrë në shtëpi për ta ndihmuar me fëmijët. Në një moment 28-vjeçari i kërkon gruas që ta lërë të qetë, teksa flet në celular.

Gruaja e nervozuar ka thirrur “do të të vras”dhe menjëherë më pas dëgjohet një e shtënë me armë zjarri.

Në videon e mëposhtëm dëgjohet dhe momenti përplasjes, ndërsa më pas në sfond dëgjohen edhe fëmijët duke qarë.

 


Më shumë