Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

E RËNDË në SHBA/ 27-vjeçari shqiptar arrestohet për abuzimin e 6-vjeçares

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shtetas shqiptar ka rënë në prangat e policisë së “Metro Louisville” në Louisville të SHBA-së.  

Sipas asaj që raportojnë mediat amerikane, Waljon Fejzuli, 27-vjeçar, akuzohet për abuzim seksual me një vajzë 6-vjeçare. Duke iu referuar këtyre burimeve, hetimi për Fejzuli ka nisur më 21 shtator nga Shërbimi Mbrojtes i Fëmijëve.

Detektivi që merret me çështjen tha se u zbulua se fëmija ishte i lidhur, ndërsa Fejzuli abuzonte më të. Ndaj tij rëndon akuza rrëmbim të mituri dhe abuzim seksual me një fëmijë nën 12-vjeç.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img