Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

E rëndë në Sarandë, gruaja tentoi t’i japë fund jetës duke pirë fotoksinë, niset me urgjencë në spital

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 66-vjeçare është dërguar me urgjencë mbrëmjen e sotme në Spitalin Rajonal të Sarandës. Paraprakisht dyshohet se shtetasja me iniciale  M.F.,66 vjeçe., banuese në fshatin Ninat, ka pirë fotoksinë dhe tashmë ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sarandë/Informacion paraprak :

Më datë 22.11.2021, rreth orës 18:50, u transportua me ambulancë për ndihmë mjekësore në spitalin e Sarandës shtetasja M.F.,66 vjeçe., banuese ne fshatin Ninat, bashkia Konispol, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Nga të dhënat paraprake dyshohet sa ka pirë fotoksinë. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img