Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

E rëndë në Sarandë, fëmija 4 vjeç bie nga kati i dytë i banesës, niset me urgjencë drejt Traumës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një fëmijë 4 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës, në fshatin Berdenesh, Sarandë.

Si pasojë i mituri ka marrë plagë të rënda në trup dhe është transportuar me urgjencë në spitalin e Traumës për  ndhmë më të specializuar.

Sarandë/Informacion paraprak:

Sot, rreth orës 15:20, në spitalin e Sarandës është paraqitur për ndihmë mjekësore, një fëmijë i moshës 4 vjeç, i cili dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga kati i dytë i banesës, në fshatin Berdenesh, Sarandë.

Fëmija do të dërgohet në Spitalin e Traumës, në Tiranë, për ndihmë mjekësore më të specializuar. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë
spot_img
spot_img