Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

E rëndë në Sarandë: Dollapi zë poshtë fëmijën 3-vjeçar, dërgohet me helikopter në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Sarandës ku një fëmijë 3-vjeçar është goditur nga dollapi në banesë.

Është e paqartë se në çfarë rrethanash ka ndodhur ngjarja, por dyshohet se dollapi është rrëzuar dhe ka zënë poshtë fëmijën. Prindërit e kanë dërguar menjëherë në spitalin e qytetit, por për shkak të gjendjes së rëndë, është vendosur të niset me helikopter drejt Tiranës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img