Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

E rëndë në Sarandë, 43-vjeçari vetëvaret në shtëpi

spot_img

Lajme të ngjashëm

f2658d3bdae869e62649e3b3d328a3eb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Sarandë, ku një 43-vjeçar ka vrarë veten.

Mësohet se një 43-vjeçar me inicialet A. K është gjetur i vetëvarur në shtëpi nga familjarët e tij.

43-vjeçari ishte me origjinë nga Prrenjasi, por prej 4 vitesh jetonte në fshatin Mursi, Sarandë. Personi në fjalë punonte në një firmë mermeri. Ende nuk dihen shkaqet që kanë çuar 43-vjeçarin në një akt të tillë.

Njoftimi policisë:

Sarandë, në një banesë në fshatin Mursi, dyshohet se është vetëvarur me kabull për shkak të depresionit shtetasi A.K., rreth 43 vjeç, lindur në Përrenjas

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img