Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

E rëndë në Prrenjas! 16-vjeçari tenton të vetvaret, dërgohet me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prenjas ku një 16-vjeçar ka tentuar të vrasë veten.

Sipas njoftimit të policisë mësohet se 16-vjeçari ka tentuar të vervaret, ku si pasojë ndodhet në spitalin kirurgjik në Elbasan fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Prrenjas/Informacion paraprak

Më datë 16.01.2022, në fshatin Qukës Shkumbin, Prrenjas, në banesë, një 16 vjeçar ka tentuar të vetvaret, ku si pasojë ndodhet në spitalin kirurgjik Elbasan, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img