Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

E rëndë në Prishtinë, burri vret gruan dhe më pas veten, trupat gjenden pranë njëri-tjetrit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e07d09bf184f06b1ee07fcf00b717a75

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Prishtinë, Kosovë, ku një burrë ka vrarë bashkëshorten e më pas veten.

Mediat kosovare raportojnë se një burrë rreth 50-vjeç ka qëlluar me armë gruan duke e lënë të vdekur në vend dhe më pas ka vrarë veten.

Bëhet me dije se viktima janë gjetur pranë njëri-tjetrit, gjithashtu edhe arma e krimit.

Dy viktimat janë të moshës rreth 50-vjeç, ndërsa motivet që çuan deri te tragjedia mbeten akoma të paqarta.

“Në vendin e ngjarjes janë hasur dy trupa të pajetë, vdekja e të cilëve është konstatuar nga ana e ekipit mjekësor. Aktualisht policia ka nisur një hetim për rastin dhe rrethanat që karakterizojnë ngjarjen”, ka njoftuar policia.

Më shumë

spot_img
spot_img