Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

E rëndë në Pogradec, 56 vjeçari kryen veprime të turpshme me fëmijët e tij të mitur dhe dhunon bashkëshorten

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 56 vjeçar nga Pogradeci është arrestuar nga policia sot pasi është denoncuar nga bashkëshortja për kryerje veprimesh të turpshme në sytë e fëmijëve dhe se ka ushtruar dhunë ndaj saj.

Këtë të martë Shyqyri M, 56 vjeç, banues në fshatin Alarup-Pogradec, u vu në pranga nga specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Pogradec, thuhet në njoftimin e policisë.

Bashkëshortja e 56 vjeçarit T.M, 34 vjeçe ka thënë në polici se Shyqyriu ka kryer veprime të turpshme me fëmijët e tyre të mitur, 5 dhe 7 vjeç, disa herë. Sakaq ka thënë se i shoqi ka ushtruar dhunë të vazhdueshme fizike e psikologjike ndaj saj.

Prokurori po heton çështjen e 56 vjeçarit nën akuzën: “Dhuna në familje” dhe “Vepra të turpshme”.

Më shumë
spot_img
spot_img