Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
29 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

E RËNDË në Përmet, 12-vjeçarja bie në humnerë, ishte me prindërit për pelegrinazh

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 14-vjeçare ka rënë në humnerë në vendin e quajtur Lip në Përmet. Policia është nisur menjëherë në vendngjarje.

Vajza është transportuar drejt spitalit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Deri tani mësohet se 14-vjeçarja ishte me prindërit për pelegrinazh me rastin e ditës së ‘Shën Elenës’.

Njoftimi i plotë i policisë:

Përmet/Informacion paraprak. Njoftohemi se rreth orës 11:20, në vendin e quajtur “Shënelenë”, në fshatin Lipe, Përmet, është rrëzuar nga një lartësi shtetasja A. Q., 14 vjeçe, banuese në Përmet.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Përmet dhe shërbimet zjarrëfikëse, në bashkëpunim me banorët e zonës, bënë të mundur nxjerrjen e shtetases A. Q., e cila ndodhet jashtë rrezikut për jetën dhe po mer ndihmën mjekësore në spitalin e Përmetit.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img