Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
36 %
4.6kmh
0 %
Die
34 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

E RËNDË në Mirditë/ Bie në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë në vend 34 vjeçari (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Mirditë, ku 34 vjeçari Aurel Dedaj ka ndërruar jetë pasi ra në kontakt me rrymën elektrike.

34 vjeçari ishte duke punuar për shtrimin e kabllorit në fshatin Sheshan për llogari të një kompanie private.

Policia ka shoqëruar në Komisariat administratorin e kompansië, 34 vjeçarin F.R, ndërkohë që vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Më datë 11.07.2021, në fshatin Sheshaj, Mirditë dyshohet se duke punuar për shtrimin e kabllorit, për llogari të një kompanie ,ka rënë në kontakt me rrymen elektrike shtetasi A.D.,34 vjeç, banues në Prosek, Mirditë, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Nga shërbimet e Policisë është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Mirditë administratori i kompanisë shtetasi F.R.,34 vjeç, banues në Rreshen, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Më shumë

spot_img
spot_img