Tirana
light rain
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
4.6kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

E rëndë në Maltë, punëtori shqiptar bie nga kati i 7-të, humb jetën në vend

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Maltë, ku një shqiptarë ka humbur jetën.

Bëhet me dije se një shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, ka humbur jetën teksa ishte në punë dhe ka rënë nga kati i 7-të.

Ngjarja e rëndë ndodhi në orën 8 të mëngjesit në Triq il-Qrempuc, në zonën e Bella Vista.

Policia dhe ambulance kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, por shqiptari nuk ka mundur tu mbijetojë plagëve të marra duke humbur jetën në vend.

Policia po vijon hetimin për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë
spot_img
spot_img