Tirana
mist
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
15 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
1 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

E rëndë në Maliq, gjendet i pajetë në kanal trupi i një 55 vjeçari

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjendet i pajetë në një kanal me ujë një 55 vjeçar në fshatin Kreshpanj në Maliq.

Policia bën me dije se në trupin e 55 vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Nga hetimet e kryera dyshohet se burri mund të jetë rrëzuar aksidentalisht dhe për pasojë ka humbur jetën.

Njoftimi i policisë:

Më datë 30.03.2021, rreth orës 12:30, në një kanal me ujë në fshatin Kreshpanj, Maliq, është gjetur i vdekur, pa shenja dhune në trup, shtetasi P. F., 55 vjeç, banues në këtë fshat, i cili nga hetimet e kryera dyshohet se mund të jetë rrëzuar aksidentalisht dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Materialet i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë, për ngjarje aksidentale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img