Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

E rëndë në Maliq/ Gjendet i pajetë 39- vjeçari në banesë, dyshimet e para

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në në fshatin Libonik, Maliq. Një 39-vjeçar është gjetur i pajetë brenda banesë ku jetonte i vetëm, ku paraprakisht thuhet se shtetasi me iniciale A. L., njihej si përdorues i lëndëve narkotike.

Sipas njoftimit të policisë bëhet me dije se në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

“Më datë 07.12.2021, rreth orës 17:55, në fshatin Libonik, Maliq, në banesën e tij ku jetonte i vetëm, është gjetur i pajetë, pa shenja dhune, shtetasi A. L., rreth 39 vjeç, i cili nga të dhënat e para njihej si përdorues i lëndëve narkotike.Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img