Tirana
moderate rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
6.2kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

E rëndë në Maliq, digjet një banesë, humb jetën e moshuara

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq ku një grua ka humbur jetën pasi banesa e saj u përfshi nga flakët.

Uniformat blu bëjnë me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 12:10 ditën e sotme, ku banesa e shtetases S.N 85-vjeç është përfshirë nga flakët.

85-vjeçarja është gjendur e pajetë në banesë dhe dyshohet nga asfiksia.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë dhe zjarrfikëses të cilat po bëjnë të mundur shuarjen e zjarrit.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Më shumë
spot_img
spot_img