Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

E rëndë në Lushnje, 17 vjeçarja bie nga pema dhe humb jetën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Thanasaj pasditen e sotme, ku 17 vjeçarja K.GJ ka rënë nga pema dhe për pasojë ka humbur jetën.
Pritet që policia të nxjerrë njoftimin zyrtar për të mësuar versionin e saktë të ngjarjes.

“Sot rreth orës 19:20, në fshatin Thanasaj, Lushnje, një shtetase 17 vjeçe, dyshohet se është rrëzuar nga pema, e cila është dërguar nga familjarët fillimisht në Spitalin e Rrogozhinës dhe më pas është nisur për mjekim më të specializuar në Spitalin e qytetit Durrës, e cila ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Më shumë

spot_img
spot_img