Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

E rëndë në Librazhd, po pastronte çatinë me një shufër metalike, ndërron jetë 59-vjeçari, ra në kontakt me rrymën elektrike

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një  ngjarje e rëndë ka ndodhur në Librazhd sot, ku ka humbur jetën një 59 vjeçar.

Bëhet me dije se ka humbur jetën shtetasi R. Q., rreth 59 vjeç. Nga të dhënat e para, dyshohet se ky shtetas ka ndërruar jetë, pasi duke pastruar tubin e mbledhjes së ujirave të shiut nga çatia e shtëpisë, shufra metalike që përdorte për të zhbllokuar tubin ka rënë në kontakt me telat elektrik që furnizonte banesen e tij me energji elektrike dhe për pasojë e ka zënë korenti.

Elbasan/Informacion paraprak

Më datë 12.12.2021, rreth orës 10:30, në fshatin Dardhë, Librazhd, pranë banesës së tij, është gjetur i pa jetë e pa shenja dhune, shtetasi R. Q., rreth 59 vjeç.

Nga të dhënat e para, dyshohet se ky shtetas ka ndërruar jetë si pasojë e pakujdesisë, pasi duke pastruar tubin e mbledhjes së ujirave të shiut nga çatia e shtëpisë , shufra metalike që përdorte për të zhbllokuar tubin ka rënë në kontakt me telat elektrik që furnizonte banesen e tij me energji elektrike dhe për pasojë e ka zënë korenti.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img