Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

E rëndë në Librazhd, burri tenton të vetëhelmohet me pleh kimik

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Librazhd, ku një 44-vjeçar ka tentuar të vetëhelmohet me pleh kimik.

Burri është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Librazhd/ Informacion paraprak

Më datë 26.09.2021, shtetasi L.A., 44 vjeç, banues në Librazhd është vetëhelmuar me pleh kimik, dhe ndodhet në Spitalin Rajonal Elbasan, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img