Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

E RËNDË në Lezhë, vetëvritet me armë zjarri 49-vjeçari, pranë banesës së tij

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Torovicë të Lezhës.

Sipas informacioneve të policisë, 49-vjeçari me iniciale T. M., është vetëvrarë me armë zjarri pranë banesës së tij.

Njoftimi i policisë:

Më datë 03.02.2021, rreth orës 14 :30, pranë banesës së tij, në fshatin Torovicë, Lezhë është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi T.M.,49 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img