Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

E rëndë në Lezhë, gruaja hidhet nga kati i dytë i banesës dhe vdes në vend

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7561c2f2503f60b3a858c2dfb717ad6e

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Lezhës.

Një grua 52-vjeçare është vetëhedhur nga kati i dytë i banesës dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vend.

Mësohet se shkak është bërë rëndesa psikologjike dhe në kushte depresioni ajo ka ndërmarrë këtë akt vetëflijimi.

Lezhë/ Informacion paraprak

Rreth orës 16:22, në lagjen “Skënderbeg”, Lezhë, shtetasja M.K., 52 vjeçe dyshohet se në kushtet e depresionit është vetëhedhur nga kati dytë i banesës duke gjetur vdekjen.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje po punojnë për sqarimin e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img