Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E rëndë në Lezhë, dëgjohen të shtëna me armë, 52-vjeçarja gjendet e vdekur në banesë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Ishull- Lezhë.

Sipas informacioneve për mediat, dyshohet se një 52-vjeçare me iniciale D. M., është vetëvrarë me armë gjahu.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 10:40 të mëngjesit të sotëm, ndërkohë që nuk dihen akoma shkaqet që e kanë çuar gruan të marrë një veprim të tillë tragjik.

Njoftimi i plotë i policisë:

Më datë 06.05.2021,rreth orës 10:40, në fshatin Ishull- Lezhë, në banesën e saj dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasja D.M.,52 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img