Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
2.1kmh
75 %
Enj
26 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

E RËNDË në Korçë/ Prej 3 muajsh i VDEKUR, policia gjen në banesë trupin e pajetë të 70 vjeçarit (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e2ee2609f0ab55880b44dbd847d51016

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Korçë ditën e sotme , ku policia ka gjetur në banesën e tij trupin e pajetë të një 70 vjeçari.

Viktima është identifikuar si Vangjush Prodani, ndërkohë që dyshohet se ai ka ndërruar jetë 3 muaj më parë, por do të pritet të kryhet ekspertiza për të përcaktuar kohën dhe shkaqet nga të cilët ka ndërruar jetë i moshuari.

70 vjeçari jetonte i vetëm në banesë dhe gjatë kësaj periudhe nuk ka patur kontakte me asnjë familjar.

Kujtojmë se ditën e sotme edhe në qytetin e Vlorës policia ka gjetur trupin e pajetë të një personi, i cili kishte ndërruar jetë prej ditësh por mbahej në dhomë nga bashkëshortja e tij, e cila vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img