Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022
spot_img

E rëndë në Korçë, nëna gjen të pajetë djalin në banesë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë, ku një 50-vjeçar është gjetur i pajetë.

Bëhet me dije se nëna ka gjetur të pajetë djalin e saj 50-vjeçar, i cili dyshohet se me mjete të ftohta ka vrarë veten në banesë.

albsig

spring

Ka qenë nëna e tij që e ka gjetur pa jetë dhe ka lajmëruar policinë. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbrdhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img