Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

E RËNDË NË KORÇË/ I jep fund jetës, vetëhelmohet adoleshenti

spot_img

Lajme të ngjashëm

Raportohet se një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në qytetin e Korçës.

Mësohet se një adoleshent është vetëvrarë duke u vetëhelmuar.

Bëhet me dije se viktima është një adoleshent 16 vjeçar nga fshati Porodinë. Ende nuk dihen arsyet që e kanë të shtyrë të riun që të bëjë aktin e vetvrasjes.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendndodhje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë.

Më shumë

spot_img