Tirana
light rain
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
7.2kmh
75 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
17 °
Enj
14 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

E rëndë në Klos, këputet litari teksa por rimorkiohej makina, mjeti bie në humnerë, humb jetën shoferi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Klos, me pasojë humbe jete.

Bëhet me dije se një makinë po rimorkiohej, dhe në atë moment është këputur litari që e tërhiqte.

Makina në atë moment që u këput litari ka rënë në humnerë dhe si pasojë ka humbur jetën drejtuesi u mjetit.

“Me datë 10.01.2022, në fshatin Shkallë, Cërujë, Mat, shtetasi P. M., duke drejtuar automjetin ka humbur kontrollin duke rënë disa metra poshtë rrugës dhe për pasojë ka humbur jetën” njoftoi policia.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë
spot_img
spot_img